ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:03

AKTİSAD'dan Konyaspor'a deplasman desteği


Konya Aktif İşadamları ve Sanayiciler Derneği (AKTİSAD) Yönetim Kurulu, Torku Konyaspor Kulübü'ne üyelik başvurusu yaptı.

AKTİSAD Genel Merkezi'nde düzenlenen ortak basın toplantısıyla kulübe üyelik işlemlerini başlatan AKTİSAD Başkanı Soner Cesur, Torku Konyaspor'un maddi ve manevi olarak desteklenmesinin şehrin tanıtımı açısından son derece önemli olduğunu belirtti. Torku Konyaspor'un PTT 1. Lig mücadelesini üst sıralarda tamamlayıp Süper Lig'e çıkması için gereken desteği vereceklerini anlatan Soner Cesur, üyelerini kulübe üye olmaları konusunda teşvik edeceklerini kaydetti.

Torku Konyaspor Kulüp Başkanı Ahmet Şan da AKTİSAD'a üye sanayici ve işadamlarından en az 100-150'sinin kulübe üye olmasını arzuladıklarını ifade etti. Başkan Şan, Torku Konyaspor'un PTT 1. Lig'den Süper Lig'e çıkması için her kesimin desteğine ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Başkan Şan, "Konya'nın adının duyurulması, şehrin sosyal-ekonomik- kültürel tanıtımının yapılması konusunda şehrin spor kulübünün en iyilerin mücadele ettiği ligde olması gerekiyor." dedi.

AKTİSAD, Torku Konyaspor'a vereceği maddi manevi desteğin ilk adımı olarak, futbol takımının yaklaşık 25 bin TL tutan Şanlıurfaspor deplasman masraflarını üstlendi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER