ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 11:20

AKSİAD, Reyhanlı’daki bombalı saldırıları kınadı


Tokat Aktif Sanayici ve İşadamları Derneği (AKSİAD) Başkanı Hasan Urhan, Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde gerçekleştirilen bombalı saldırıyı kınadı.

Ülke olarak hassas bir dönemden geçildiği bir süreçte karanlık odakların yeniden sahneye çıktığına dikkat çeken Urhan, "Millet olarak çok hassas bir dönemden geçiyoruz. Böyle hassas dönemde huzurumuzu kaçırmaya, istikrarımızı bozmaya yönelik hain faaliyetler karşısında duyarlılık gösterip, ülkemizin bütünlüğüne, birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha fazla sahip çıkarak karanlık odaklara en güzel cevabı vermeliyiz." dedi.

Beraberlik ruhunun ve beraber yaşama kültürünün sembolü olmuş Hatay'da gerçekleşen hain saldırının millet olarak topyekün yüreğini dağladığını dile getiren Urhan, kardeşliğin yeniden tesisi adına atılan adımları sekteye uğratmayı amaçlayanlara en güzel cevabı bu millet sağduyusu ile vereceğini ifade etti.

Urhan, "Ülkemize ve masum vatandaşlarımıza yönelik gerçekleştirilen bombalı saldırıları bir kez daha nefretle kınıyoruz. Saldırıda hayatını kaybeden 46 vatandaşımızı rahmetle anıyor, başta hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve yüce milletimize başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifa diliyoruz." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER