ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Nisan 2013 Cumartesi 11:19

AKEGDER, öğrencileri piknikte buluşturdu

AKEGDER, öğrencileri piknikte buluşturdu


Sakarya Akyazı Eğitim ve Sosyal Hayatı Destekleme Derneği( AKEGDER) Akyazı Meslek Yüksek Okulu öğrencilerini piknikte bir araya getirdi.

Akyazı Meslek Yüksekokulu öğrencilerini, Düzce’nin Gölyaka ilçesinin sınırları içinde bulunan Güzeldere Şelalesi'nde buluşturan AKEGDER Başkanı Mehmet Çelik, ”Bir yandan öğrencileri, okul dışında böylesine eşsiz bir doğal güzellikte bir araya getirip, haftanın stresini üzerinden atmalarına fırsat sağlarken, diğer taraftan da aralarındaki dostluk ve arkadaşlık duygularını da geliştiriyoruz. Bu gibi etkinlikleri önümüzdeki süreçte de düzenlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Mehmet Çelik öğrencilerle oyun oynadı, halay çekti. Çelik ”Gençler bizim geleceğimizdir ve onlara sahip çıkmamız gerekiyor. Biz gençliğimizi internet kafelerde, atari salonlarında, sokak köşelerinde kaybetmeyi göze alamayız.”şeklinde konuştu.

İnsanımızın günlük hayatın stresinden kurtulup bir gün dahi olsa tabiatla baş başa kalmasının kendilerini çok sevindirdiğini belirten öğrenciler, gönüllerince eğlenip, hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER