ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mart 2013 Pazartesi 16:38

Akdoğan’dan öğrencilere satranç takımı


Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ilkokullar ve ortaokul öğrencilerine satranç takımı hediye ediyor. Akdoğan, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. 2023 vizyonuna ulaşmamız için onlara gereken önemi ve desteği her zaman veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Akdoğan, 5 Şubat Ortaokulu'na gerçekleştirdiği ziyarette öğretmen ve öğrencilerle buluşarak, isteklerini dinledi. Öğretmenlerin, okul için bulundukları isteklere, “Çocuklarımız için halkımız için okullarımıza bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da imkânlarımız ölçüsünde katkılarımız devam edecek.” diyen Başkan Akdoğan, öğrencilerle de tek tek ilgilenerek onlarla fotoğraf çektirdi.

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, beraberinde Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit ile birlikte, 5 Şubat Ortaokulu'nu ziyaretinde öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Okul Müdürü ve öğretmenlerle sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Akdoğan, öğrencilere satranç takımı hediye etti.

Satranç takımını öğrencilere dağıtan Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, derslerinden kalan boş zamanlarını satranç oynayarak geçirmelerini amaçlıyoruz.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER