ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Temmuz 2013 Salı 22:39

Akaydın'dan Ramazan öncesi tavsiye


Üç yıl önce 12 Eylül Anayasa değişikliği referandumunda Ramazan ayı öncesi Antalya'nın bilbortlarını 'Hayırlı Ramazanlar' yazısı ile süsleyen CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Ramazan ayına sayılı günler kala bu sefer içme suyunu hayırlı işlerde kullanma tavsiyesinde bulundu.
Akaydın, 3 yıl önce Hayırlı Ramazanlar sözünü, bu sene içme sularınızı hayırlı işlerde kullanın sözüyle sürdürerek, Gezi Park'ı eylemlerinde polisin eyleme katılanlara tazyikli su sıkmasına gönderme yaparak, 'İçme suyunuzu hayırlı işlerde kullanmanızı diliyorum. Çünkü son aylarda, haftalarda biliyorsunuz su bazen hayırsız işlerde kullanıldı." dedi.

Başkan Akaydın, Antalya Manavgat Belediyesi'nin Sülek Ulukapı köyünde Avrupa Birliği(AB) destekli Manavgat İçme Suyu Projesi'nin açılışın törenine katıldı. Belediye Başkanı Şükrü Sözen'den sonra Manavgatlılara bir konuşma yapan Akaydın, belediye başkanlarının genelde seçim öncesi altyapı çalışmalarına halktan gelecek tepki üzerine kolay kolay cesaret edemediğini, bunun yerine süslü püslü yatırımlar yapmayı tercih ettiklerini iddia etti. Akaydın, "Manavgat halkına en yararlı projelerinden biri hayata geçmiş oluyor. Tabi burada emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bürokratlarını, emekçilerini, müteahhitlerini ve proje danışmanlık firmalarını yürekten kutluyorum. Bir diğer kutlamamda yaklaşmaktan olan kutsal Ramazan ayınızı şimdiden kutluyorum. Bana bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Hepinize güzel bir akşam diliyorum. İçme suyunuzu hayırlı işlerde kullanmanızı diliyorum. Çünkü son aylarda, haftalarda biliyorsunuz su bazen hayırsız işlerde de kullanılabiliyor." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER