ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Haziran 2013 Pazartesi 14:54

Akay’dan TSO’ya ziyaret

Akaydan TSOya ziyaret


Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Boğazlıyan Ziraat Odası’nı ve Boğazlıyan Ticaret Odası’nı ziyaret ederek, yeni Başkan Öcal Öcalan’ı tebrik etti.

Başkan Akay, beraberinde Yönetim Kurulu üyesi Hurşit Dede ve Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Levent Benli ile birlikte Boğazlıyan Ticaret Odası Başkanlığı’na seçilen Öcal Öcalan ve yeni Yönetim Kurulu üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu.

Boğazlıyan Ticaret Odası Başkanı Öcal Öcalan ve Ziraat Odası Başkanı İsmet Alpaslan, ziyaretlerinden dolayı Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay’a teşekkür ederek, Boğazlıyan ticaretinin daha iyi yerlere gelmesi için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay da göreve geldikleri günden itibaren her zaman çiftçinin yanında olduklarını belirterek, "Bizler de göreve geldiğimiz günden itibaren çiftçimizin yanında olduk. Göreve geldiğimizde fabrikanın içinde bulunduğu konum sizler tarafından biliniyor, o gün ile bu gün arasında çok fark oldu, Kayseri Şeker Fabrikası artık konumu itibari ile daha iyi durumda. İnşallah hep birlikte çalışarak bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasına bu şekilde yardımcı olacağız." diye konuştu.

Ziyaret sonrası Başkan Akay, oda başkanları ve üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER