ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Kasım 2013 Pazartesi 13:44

AK Partili vekiller Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafını paylaştı

AK Partili vekiller Kılıçdaroğlunun fotoğrafını paylaştı

Kılıçdaroğlu'nun Başbakan'a 'dikizci' demesinin ardından AK Partili vekiller Twitter'dan Kılıçdaroğlu'nu zora sokacak bir fotoğraf paylaştı.


Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Erdoğan'a yönelik söylediği 'Dolmabahçe'de oturup Kadıköy'den gelen vapurlardaki kadınları dikizliyor" sözlerine bir tepki de Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem'den geldi.

"BİRİSİ 'BAŞBAKAN KADINLARI DİKİZLİYOR' MU DEMİŞTİ?

Bakan Kılıç ve Milletvekili Mehmet Erdem sosyal paylaşım sitesindeki sayfalarından Kılıçdaroğlu'nun bir fotoğrafını yayınlayarak fotoğrafın altına "Birisi Başbakan kadınları dikizliyor mu? Demişti" ifadelerine yer verdiler.

"TESTİNİN İÇİNDE NE VARSA..."

Kılıçdaroğlu'nun Başbakan Erdoğan'la ilgili sözlerine tepki gösteren Ak Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün oturduğu koltuğa iyi bir dikizleme yeteneği sayesinde geldiğini iddia ederek, "Testinin içinde ne varsa dışına da o sızarmış. Kılıçdaroğlu'nun içindekiler gayri ihtiyari dışına sızdı galiba ki böyle konuştu" ifadelerine yer verdi.

EN ÇOK PAYLAŞILAN FOTOĞRAF

Fotoğraf sanal alemde AK Partililerce en çok paylaşılan fotoğraflardan biri oldu.
 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER