ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 18:23

AK Parti’den Trafik Haftası ziyareti

AK Partiden Trafik Haftası ziyareti


AK Parti Ünye İlçe Başkanı Ahmet Çamyar ve yönetim kurulu üyeleri 5-13 Mayıs Trafik Haftası münasebeti ile İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri İbrahim Yıldız’ı ziyaret etti.

“Trafik hayatımızda olmazsa olmaz yer tutan kavramlardan biridir.” diyen Çamyar, “Yola çıktığımız andan itibaren gerek yaya olarak gerekse araçla bir yere hızlıca ulaşabilmemizin ana unsurudur. Yollarımızın daha güvenli bir şekilde sürüşe hazır hale getirilebilmesi, araçların teknolojik donanımı itibariyle bakıldığında son yıllarda baş döndürücü bir gelişme yaşanıyor. Ulaştırma Bakanlığı bu anlamda vatandaşlarımızın yol güvenliği açısından bölünmüş yolları hızlı bir şekilde hayata geçirmek gayreti içindeler. 21 bin kilometreyi aşan bir bölünmüş yol ağına bugün itibari ile Türkiye’miz ulaşmış durumdadır. Biz yolları bölüyoruz, hayatları birleştiriyoruz. Türkiye’de oransal itibari ile bakıldığında ölümlü trafik kazalarında yarı yarıya bir azalmanın meydana geldiğini gözlemliyoruz. Yine bu yolları bölmek sureti ile 7 milyar TL’lik bir tasarrufu ekonomiye kazandırmış durumdayız. Bu vesile ile yolda vatandaşlarımızın gerek emniyet kemeri takılması noktasında gerekse trafik kurallarına uyulması noktasında vatandaşlarımıza sıkça güler yüzle hizmet eden siz değerli personellerimizin günlerini kutluyoruz.” şeklinde konuştu.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amiri İbrahim Yıldız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Ünye İlçe Başkanı Avukat Ahmet Çamyar ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER