ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 16:29

AK Parti teşkilatı çocuk hastaları ziyaret etti

AK Parti teşkilatı çocuk hastaları ziyaret etti


 AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, İl Kadın Kolları Başkanı Venhar Pakırdaşı ve yönetimi, Emel-Mehmet Tarman Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ni ziyaret etti.

Hastane önünde, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan, Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Cem Turanoğlu, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Ahmet Kayhan Şen ve hastane yetkilileri tarafından karşılanan heyet, ilk olarak Enfeksiyon Servisi, Süt Çocuğu Servisi'ni ve Çocuk Cerrahisi Servisi'nde yatan hastaları ziyaret etti. Milletvekili İsmail Tamer, ziyaretler sırasında, çocukların aileleri ve servis sorumlularından hasta çocuklar hakkında da bilgi aldı.

Okulların tatile girmesi ile birlikte, Çocuk Cerrahisi Servisi'nin çoğunluğunu sünnet olan çocuklar oluştururken, heyet, bu çocukları da ziyaret ederek çocuklara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaretlerden sonra, toplantı salonunda hastane yetkilileri ile de görüşen Tamer, eksikleri ve sıkıntıları not alarak en kısa zamanda bunların giderilmesi için gerekli girişimlerin yapılacağını söyledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER