ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 16:38

AK Parti milletvekillerinden KTO’ya ziyaret

AK Parti milletvekillerinden KTOya ziyaret


AK Parti Kayseri milletvekilleri Pelin Gündeş Bakır, Mustafa Elitaş, Ahmet Öksüzkaya ve İsmail Tamer, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

KTO Meclis Başkanı Mehmet Filiz ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Ticaret Odası seçimlerinin ardından göreve başlayan oda yönetimini tebrik ederek, bu yönetimin Kayseri’ye yakışan bir yönetim anlayışıyla çok başarılı işlere imza atacağına inandıklarını belirtti. Kayseri Ticaret Odası’nın çalışmalarında Kayseri milletvekilleri olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten AK Partili vekiller, Kayseri’nin menfaatleri için el birliğiyle çalışmanın önemini vurguladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz ise yaptığı konuşmada, AK Parti milletvekillerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Hiçyılmaz, göreve geldikleri günden bu yana hazırladıkları projeleri hayata geçirmek yönünde aktif bir şekilde çalıştıklarını kaydederek, özellikle meslek komitelerinin çalışmalarına büyük önem verdiklerini, bu konuda da çok verimli sonuçlar almaya başladıklarını belirtti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER