ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 21:21

AK Parti Milletvekili Bilgin: Kimse Yok Mu’nun çalışmaları takdire şayan

AK Parti Milletvekili Bilgin: Kimse Yok Munun çalışmaları takdire şayan


AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin, İl Başkanı Burhanettin Kuru ve İl Kadın Kolları Başkanı Şadiye Öztürk, geçtiğimiz hafta Sivas'ta hizmete başlayan Kimse Yok Mu Derneği Sivas Şubesi'ni ziyaret etti. Bilgin Kimse Yok Mu’nun çalışmalarını takdirle izlediklerini söyledi.

AK Parti heyeti, Şube Müdürü Hüseyin Ekici ve yöneticilerden dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. AK Parti heyetinin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Dernek Müdürü Hüseyin Ekici, ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade etti. Kimse Yok Mu Derneği ve çalışmalarını anlatan Hüseyin Ekici, "Kimse Yok Mu Derneği, Kızılay ile birlikte Birleşmiş Milletler'de akredite olmuş 2 dernekten biri. Aynı zamanda kamu yararına faaliyet göstermekteyiz. Kimse Yok Mu Derneği'ne yapılan bağışlar vergi muafiyetine esas kabul ediliyor." dedi.

Kimse Yok Mu Derneği'nin, mağdur bir aileyi tespit ettikten sonra, her konuda ailenin yanında olmaya çalıştığını söyleyen Hüseyin Ekici, "Muhtaç ailenin hastası varsa imkânlarımız ölçüsünde çözmeye çalışıyoruz, imkânlarımız yoksa genel merkezimizin öncülüğünde mağduriyetler gidene kadar takipçisi oluyoruz." diye konuştu.

"AFRİKA'DA KUYU AÇMA ÇALIŞMASI TAKDİRE ŞAYAN"

AK Parti Sivas Milletvekili Hilmi Bilgin ise Kimse Yok Mu Derneği'nin Afrika'da ve dünyanın dört bir yanında yapmış olduğu çalışmalarını takdirle izlediklerini kaydetti. Hilmi Bilgin, sözlerine şöyle devam etti:

"Sadece Ramazan'da değil, yılın 365 günü kalıcı projelerle yapılan hizmetler ve özellikle Afrika'daki kuyu çalışmaları takdire şayan çalışmalar. İnsanlar bulundukları görev ve yaptıkları işlerde mutlaka kalıcı ve milletin faydasına olacak işleri yapmak ve takip etmekle mükellefler. Bizlerin siyaseten, sizlerin sivil toplum örgütleri olarak bu milletin menfaatine, dünya insanının barışına ve huzuruna katkı sağlayacak her türlü çalışması çok önemlidir. Bizde bu millet için çalışan, milletin menfaatini korumak için, bu milleti, bu devleti yüceltmek için çalışanlara sınırsız kredi var."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER