ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 09:16

AK Parti, iftara katılan 3 bin kişiye çam fidanı hediye etti

AK Parti, iftara katılan 3 bin kişiye çam fidanı hediye etti


AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda iftar programı düzenlendi. 3 bin kişinin katıldığı programa katılan vatandaşlara birer çam fidanı hediye edildi.

AK Parti Bornova İlçe Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar programı, Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Akşam ezanıyla birlikte vatandaşlar oruçlarını açtı. Program, Bornova İlçe Müftüsü Muhammet İnceoğlu’nun yaptırdığı dua ile devam etti.

İftar programı sonrası konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, içinde Kadir Gecesi bulunmayan bin aydan daha hayırlı bir geceyi idrak ettiğimizi belirterek, “Rabbimiz, bizleri Kadir Gecesi’nin kıymetini bilen ve onu hakkıyla ihya eden kullarından eylesin. Bir yandan Ramazan’ın bitişine üzülüyoruz bir yandan da bayramın gelmesine seviniyoruz. Her iki duyguyu bir arada yaşıyoruz” dedi.

AK Parti Bornova İlçe Başkanı Hüseyin Özkan da, yeşili seven ve çevreci bir siyasi parti olduklarını belirterek, “Çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Ramazan’ın bereketi ve güzelliği bu. Bizler yalnızca vesileyiz. Halkımız bu tür organizasyonlara hasret kalmış ve büyük bir teveccüh gösterdiler. Programımıza katılan 3 bin kişiye birer adet çam fidanı hediye ettik” dedi.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER