ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ocak 2013 Çarşamba 13:39

AK Parti heyetinden taziye ziyareti


AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar, İl Başkanı Mehmet Demir ile birlikte heyelanda hayatını kaybeden vatandaşların ailelerine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti heyeti, iki gün önce bir halı sahanın istinat duvarının aşırı yağmur yağışından oluşan heyelan nedeni ile sahada bulunan vatandaşın üzerine yıkılması sonrasında vefat eden 7 vatandaş için taziye ziyaretinde bulundu. Taziye sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan AK Parti Şırnak Milletvekili Mehmet Emin Dindar, "Acımız bir. Bunu paylaşıyoruz. Allah yakınlarına sabır versin ölen genç kardeşlerimiz inşallah şehit vasfındadırlar onlara da gani gani rahmet diliyoruz, başka bir keder, acı vermesin, huzur içerisinde birlik beraberlik içerisinde yaşamayı nasip etsin. İşte böyle bir sıkıntılı gün olduğu zaman, yakından uzaktan herkes siyaset ayrımı yapmadan, aşiret ayrımı yapmadan, mahalle-ilçe ayrımı yapmadan birlikte bu acıyı paylaşmak önemlidir." dedi.

Bu arada Şırnak Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı üzerine Diyarbakır’dan çağrılan bir ekip bugün olay yerinde incelemelerde bulunacak.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER