ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 21:10

Ağrı’da Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları


Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Ağrı İl Müdürü Mehmet Nuri Aktaş, kurum yöneticileri ve çalışanları ile birlikte Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan’ı makamında ziyaret etti. 13-19 Mayıs tarihleri arasında kutlanacak Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri kapsamında gerçekleşen ziyarette Vali Tekinarslan’a çiçek takdim edildi.

Yapılacak kutlamalar hakkında Vali Tekinarslan’a bilgi veren İl Müdürü Aktaş, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte öğrencilere 'güven ile sağlıklı emeklilik’ isimli animasyon, film CD'si dergisini dağıtacağız. Vatandaşlarımızın bilgilendireceğiz. Cuma günü de düzenli bir şekilde en yüksek primi ödeyen ve borcu bulunmayan ilk 10 işverene teşekkür plaketi vereceğiz” diye konuştu.

Bütün çalışanların haftasını kutlayan Vali Tekinarslan, düzenlenecek etkinliklerin vatandaşların yararına olumlu karşılık bulması temennisinde bulundu. Ağrı’da her alanda olumlu gelişmelerin olması için uğraştıklarını kaydeden Vali Tekinarslan, “Bizim bütün temennimiz vatandaşımızın huzur içerisinde, ekonomik bir kaygı yaşamaksızın yaşamını idame etmesidir. Bunun sağlanması için buradayız ve hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan çalışmamız gerekiyor. Umuyorum ki, sigortalı sayısı da işveren sayısı da ilimizde artsın. İnsanımız güven içinde bir yaşam sürsün. Ağrılı bunu hak ediyor ve İnşallah bunu hep birlikte başaracağız” şeklinde konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER