ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Haziran 2013 Pazar 11:40

Ağrı’da belediye başkanları çalışma alanlarını gezdi

Ağrıda belediye başkanları çalışma alanlarını gezdi


Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ve Ardahan ATSO Başkanı Çetin Demirci ile çalışma alanlarını gezerek yapılan çalışmaları inceledi.

Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan eşliğinde Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ve Ardahan ATSO Başkanı Çetin Demirci, Ağrı Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları yerinde anlatarak yapılan projeler ve tesislerde çalışmaları anlattı.

Ağrı’da yapılan Serhat İller Kalkınma Toplantısı'na katılan belediye başkanları, Ağrı Belediyesi'nin yaptığı Şehirler Otogarı’nı, Hayvan Borsası'nı ve Selahattin-i Eyyubi Parkı'nı gezerek, projelerin yapılışı hakkında Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan’dan bilgi edinerek, yapılan çalışmaların son durumunu gördüler.
Belediye Başkanı Hasan Arslan’ın misafirleri Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ve Ardahan ATSO Başkanı Çetin Demirci’ye ziyaretin anısına plaket takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ayrıldılar.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER