ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 15:16

Afyonkarahisar’da durak yerleri değişiyor

Afyonkarahisarda durak yerleri değişiyor


Afyonkarahisar Belediye Meclisi, durak yerleri, kapalı durak yapımları ve park yapılmaz levhalarıyla ilgili önemli kararlar aldı.

Bankalar Caddesi üzerindeki trafik yoğunluğunun azaltılması amacıyla Kadınana İlköğretim Okulu ve PTT Müdürlüğü önündeki durak yerlerinin iptal edilmesi kararlaştırılırken, İmaret Camisi giriş kapısı karşısında Açıkgözoğlu ile Havuçcu Çıkmazı sokakları arasındaki bölgeye şehir içi minibüsleri ve özel halk otobüsleri için durak yeri yapılmasına karar verildi.

Vatandaşların soğuk ve sıcak havalarda korunması amacıyla bazı bölgelere kapalı durak yapılması kararlaştırılırken, kapalı durak yapılacak bölgeler şöyle belirlendi: Ankara Karayolu Şehitler Camii karşısı, Sahipata Mahallesi Kıymık Market önü, Şeyh Şamil Bulvarı 125. Y.Y. İlköğretim Okulu önü, Turgut Özal Bulvarı eski Dempaş önü ve karşısı, Yüksel Petrol önü ve karşısı, Genelioğlu Sitesi önü, Osmangazi Anadolu Lisesi önü ve karşısı, Süleyman Demirel Fen Lisesi önü ve karşısı, Osmangazi Mahallesi Çevik Kuvvet karşısı, Taşpınar Mahallesi Gelincik Sokak üzeri, Karşıyaka Mahallesi Hobi Evleri önü ve Osmangazi Mahallesi Milli Piyango Anadolu Lisesi karşısı.

Ayrıca, PTT Başmüdürlüğü binasının yan tarafında Gazlıgöl Caddesi üzerine 2. Dumlupınar Caddesi'nde yolun sol tarafında ve Ali Çetinkaya Bulvarı'nda Tapu Kadastro Müdürlüğü girişinin kapısının sağ tarafına park yapılmaz levhası dikilmesine karar verildi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER