ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 16:51

Adriana Lima Türkiye'de


15. Dosso Dossi Fashion Show kapsamında düzenlenen defilede ünlü top model Adriana Lima podyuma çıktı.
     Antalya Expo Center'da yerli tekstil üreticilerini yabancı alıcılarla bir araya getirmeyi amaçlayan Dosso Dossi Fashion Show kapsamında düzenlenen defileye Adriana Lima da katıldı. Podyumda yürüyen Lima'ya gazeteciler ve davetliler büyük ilgi gösterdi. Lima, defile süresince 4 ayrı kıyafet giydi.
     Organizasyonda, dünyaca ünlü performans grubu Kazaky, Türk pop müziğinin ünlü isimlerinden Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal da sahne aldı.
     Defileyi ''kızıl ajan'' olarak da bilinen Rus Anna Chapman da izledi. Defilenin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Lima, Türkiye'ye geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Lima, ''Buradaki enerjiyi, insanları çok seviyorum. Türkiye'ye hayranlıkla bakıyorum'' dedi.
     ''Jennifer Lopez İstanbul'dan ev aldı. Siz de ev almak istiyor musunuz-'' şeklindeki soruya Lima, ''Teklif gelirse niye olmasın'' yanıtını verdi. Türkiye'ye gelirken herhangi bir kuşku ya da kaygı duymadığını anlatan Lima, daha önce Sultanahmet ve Ayasofya Camisi'ni gezdiğini ve çok beğendiğini ifade etti.
     Çocuğunu ilk defa yalnız bırakarak seyahate çıktığına dikkati çeken Lima, ''Çocuğum diğer yatak odasında olsa bile kendimi kötü hissediyorum. O nedenle iyi değilim'' diye konuştu.
     Gazetecilerin geçen yıl Antalya'da düzenlenen defileye katılamadığını hatırlatması üzerine Lima, ''Hem mutluydum hem de üzgündüm. Çocuk beklediğim için mutlu, gelemediğim için üzgündüm. Bugün buradayım'' şeklinde konuştu.
     Lima, bir gazetecinin, ''Anne olmanıza rağmen formunuzu koruyorsunuz'' şeklindeki yorumuna ise anne ve babasına genetiklerinden dolayı teşekkür ederek, kızının da kendisini koşturduğu için formunu korumasında yardımcı olduğunu ifade etti.
     Türk modasını değerlendiren Lima, ''Çok güzel tasarımlar vardı. İlk defa giydim ama çok beğendim. Bir bayanın nelere ihtiyaç duyduklarını tasarımlarıyla gösterdiler. Bunları burada görmem çok önemliydi'' dedi.
     Lima, Türk kadınlarının çok güzel olduğunu vurguladı. Bir gazetecinin ''Neden defilede koyu renk tercih ettiğiniz-'' şeklindeki sorusunu Lima, ''Saçımın buna uygun düşeceğinden dolayı tercih ettim'' şeklinde yanıtladı.
     Kendisine podyumda eşlik eden Emina Sandal'ı da çok beğendiğini dile getiren Lima, Sandal'ın sağ elini kullanan ender şarkıcılardan olduğunu, bu durumun Sandal için ayrıcalık olduğunu kaydetti.
     Adriana Lima, bir soru üzerine Fenerbahçeli Alex ve eşini de yakından tanıdığını ve sevdiğini belirtti.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER