ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 00:51

Adana’da iki polis bıçaklandı


Adana’da iki polis, birçok suçtan sabıkası bulunan bir kişi tarafından bıçaklandı. Yaralanan polisler hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay, Sarıçam ilçesi Yeşiltepe Mahallesi’nde meydana geldi. Yunus ekipler amiri komiser Emrah Ata (27), babasından evinin taşlandığına dair bir bilgi alınca polis arkadaşıyla birlikte evine gitti. İki polis, burada sabıkalı bir şahsın saldırısına uğradı. Kaçan saldırgan kayıplara karıştı.

Ağır yaralanan Emrah Ata ve bacaklarından yaralanan diğer polis, ambulansla Adana Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hemen ameliyata alınan Ata’nın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, "Daha önce farklı suçlardan kaydı olan bir şahsın saldırısına uğramışlar. Şahıs olayı bilmeden ne olduğunu anlamadan komiser arkadaşa saldırıyor. Emrah komiser karnından bıçakla yaralanmış, akciğerine gelen darbe var. Şu anda ameliyatta. Doktorlardan aldığımız bilgiye göre hayati tehlikesi yok. Bir başka arkadaşımız ise bacaklarından yaralanmış. Gerçekten üzücü bir olay” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER