ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2013 Salı 11:00

Adana Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet sevinci

Adana Meslek Yüksekokulunda mezuniyet sevinci


Çukurova Üniversitesi Adana Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet sevinci yaşandı.
Yüksekokul konferans salonunda gerçekleştirilen mezuniyet törene Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Fenercioğlu, MYO müdürü Prof. Dr. Haydar Şengül, öğretim üyeleri ve aileler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan mezuniyet töreninde, açılış konuşmasını kapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fenercioğlu, “Yüksekokul müdürü, personeli, öğrenci velileri ve ülkemiz için çok önemli mezunlarımız, üniversitemiz kuruluşunun 40.yıl dönemini bu yıl kutluyor. Şu an dünyada en iyi durumda olan 500 üniversiteden biri olduk.” dedi.

“Emekle elde edilen her şey önemlidir, o yüzden bu mezuniyette bizim için önemlidir…” diyen Adana MYO Müdürü Prof. Dr. Şengül ise “Öğrencilerime güveniyorum ve onlarla gurur duyuyorum, sizlere nasihat etmeyeceğim yolunuz bahtınız açık olsun.” diye konuştu.
Gıda İşleme Bölümü, Şarap Üretim Teknolojisi programı bölüm birincisi Selen Kutlu ise “Mezun olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çukurova Üniversitesi’nden mezun olmanın geleceğim açısından bana yeni kapılar açacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından diploma ve kep atma törenine geçildi. Mezun olan öğrencilerin diplomalarını almaları sonrasında tören sona erdi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER