ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 15:55

Acıpayam Anadolu Lisesi'ne modern saha


Denizli Acıpayam ilçesinde Anadolu Lisesine, Kaymakamlık ve Belediye ile ortaklaşa yaptırılan spor sahası yapılan törenle açıldı.

İçinde basketbol ve voleybol sahası ile 1 tenis kordu bulunan spor sahasının açılış törenine Kaymakam Uğur Kalkar, Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Raşit Duysak, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Dağ, CHP İlçe Başkanı Durmuş Çağdaş, Ticaret Odası Başkanı Mehmet Sürücüoğlu, Okul Müdürü Talat Tokyay ile daire ve kurum amirleri katıldı.

Kaymakam Kalkar, yaptığı konuşmada, Çocuklar ne kadar iyi şartlarda okurlarsa ülkelerine o kadar daha iyi hizmetler yapacaklarını belirterek, "Ben inanıyorumki bu okuldan geleceğin büyük insanları yetişecektir. Açılışını yaptığımız bu tesisin tüm okulumuza, öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
Belediye Başkanı Şevkan ise, Spor sahasıyla, ilçe ve okul adına güzel bir tesis kazandırdıklarını belirterek şunları söyledi. "Belediye olarak tüm okullarımıza desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize güzel bir gelecek bırakmak adına çalışmalarımız devam edecektir."

Açılışın ardından Kaymakam Kalkar ve beraberindekiler sahayı gezerek, öğrencilerin gösteri maçını izledi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER