ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 10:39

Acar’ın cesedi 5 gün sonra su yüzüne çıktı


Akçay'da arkadaşlarıyla kiraladıkları deniz bisikletiyle denize açılan ve iddiaya göre dengesini kaybedip suya düşen 17 yaşındaki gencin cesedi 5 gün sonra bulundu.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü su altı grup amirliğinden dört uzman dalgıç personel ile 5 gün boyunca arama çalışmaları sonrası bu sabah saat 07:30 sularında Ali Acar’ın cesedi Balıkesir’in Edremit ilçesine Bağlı Akçay beldesindeki Öğe Motel’in 50 metre ilerisinde denizin yüzeyinde vatandaşlar bulundu. Denizin üzerinde cansız bir erkek cesedi olduğunu gören vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen polis ekipleri, cesedin 5 gün önce denizde kaybolan Acar’a ait olduğunu tespit etti. Ali Acar’ın cesedi kumsala taşındıktan sonra cumhuriyet savcısının incelemesinden sonra Edremit Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Havran ilçesi Hallaçlar köyünden geldikleri Akçay'da kiraladıkları deniz bisikletiyle denize açılan üç arkadaştan Ali Acar, düştüğü denizden bir daha çıkamamıştı. Arama kurtarma çalışmaları kaybolduğu günden itibaren sahil güvenlik ekipleri ve Çanakkale Emniyet Müdürlüğü su altı grup amirliğinden dört uzman dalgıç tarafından sürdürülüyordu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER