SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 21:06

ABD Başkonsolosluğu'nda inceleme

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/abd-baskonsolosluguna-geldiler-1479657-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/abd-baskonsolosluguna-geldiler-1479657-622x360.jpg
ABD Başkonsolosluğuna geldiler

ABD Başkonsolosluğu’na gönderilen sarı toz maddenin ardından içeriye alınmayan AFAD ve UMKE ekipleri, yapılan görüşmelerin ardından konsolosluk binasına alındı. Ekipler, yapılan incelemelerin ardından konsolosluktan ayrıldı


ABD Başkonsolosluğu’na gönderilen sarı toz maddenin ardından içeriye alınmayan AFAD ve UMKE ekipleri, yapılan görüşmelerin ardından konsolosluk binasına alındı. Ekipler, yapılan incelemelerin ardından konsolosluktan ayrıldı.

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu’na gönderiler zarfın ardından konsolosluk görevlileri, polis ve AFAD ekiplerine haber vermişti. Konsolosluk önüne gelen polis ve AFAD ekipleri gündüz saatlerinde içeri alınmamıştı. Yapılan görüşmelerin ardından AFAD ile UMKE ekipleri konsolosluk binasına girerek incelemelerde bulundu. Yaklaşık 1 saat süren incelemelerin ardından ekipler konsolosluk binasından ayrıldı. Ekipler, tamamlanan çalışmaların ardından herhangi bir açıklamada bulunmadı.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

İzmir’de 2 ayrı kaza

SONRAKİ HABER

Suruç mercek altında!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.