ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 00:54

AA'dan sponsorluk ve işbirliğiyle ilgili yeni düzenleme


Anadolu Ajansı'nın (AA) 100. yıl hedefleri doğrultusunda yaptığı çalışmalar devam ediyor. AA ile kurumsal işbirliği yapmak isteyen veya sponsorluk teklifinde bulunacak kurum ve kuruluşlar artık başvurularını AA'nın web sayfası üzerinden yapacak.
     AA, 100. Yıl Vizyonu doğrultusunda yeni bir adım daha attı. Farklı dillerde yayın hedefini hayata geçiren Anadolu Ajansı, şimdi de marka bilinirliği ve küresel etki alanını genişletecek bir çalışma gerçekleştirdi.
     AA Pazarlama Direktörü Çağatay M. Çulcuoğlu, hayata geçirilen projeyle sponsorluk ve işbirlikleri konusunda yürütülen çalışmalara bir düzen geleceğini bildirdi.
     Sponsorluk ve işbirliğiyle ilgili çalışmaların AA'nın Kurumsal İletişim, İş Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlükleri'nde bulunan yetkin ve uluslararası tecrübesi olan ekibi tarafından değerlendirileceğini dile getiren Çulcuoğlu, AA'nın 5 dilde yaptığı yayınla Türkiye'nin ve büyüyen kuruluşlarının sesini ve imajlarını tüm dünyaya proaktif olarak duyurma imkanı sağlayacaklarını ifade etti.
     Çulcuoğlu, ''Uluslararası haber ajansları arasında, Ortadoğu, Balkanlar ve Türkiye'nin en etkin haber ajansı olan, Anadolu Ajansı marka bilinirliğini arttırmak, küresel etki alanını genişletmek amacıyla sponsorluk ve işbirliği çalışmalarına devam edecek'' dedi.
    
     -''Sponsorluk ve İşbirliği Başvuru Formu''-
    
     Anadolu Ajansı tarafından yapılan yeni düzenlemeyle kurumsal işbirliği ve sponsorluklarla ilgili ''Sponsorluk ve İşbirliği Başvuru Formu'' oluşturuldu. Yeni düzenlemeyle AA ile kurumsal işbirliği yapmak isteyen ya da sponsorluk teklifinde bulunacak kurum ve kuruluşların, AA'nın internet sitesinde ''Kurumsal'' başlığı altında bulunan http://www.aa.com.tr/tr/kurumsal/153231--sponsorluk linkindeki formu doldurmaları yeterli olacak.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER