ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 14:32

700 aileye Ramazan paketi

700 aileye Ramazan paketi


Bursa Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) gelenek haline getirdiği Ramazan paketi yardımı kapsamında bu yıl da yoksul ve yardıma muhtaç aileleri sevindirdi. TSO, Ramazan'da 700 aileye erzak paketi dağıttı.

Orhangazi TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Efendioğlu, her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gıda paketi hazırladıklarını söyledi. Meclisteki üyeler tarafından ilçe merkezi ve köylerde ihtiyaç sahibi 700 aile belirlendiğini kaydeden Efendioğlu, bu paketlerin bu ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığını söyledi. TSO Başkanı Ergün Efendioğlu, ihtiyaç sahiplerine erzak dağıtırken oldukça hassas davranmaları gerektiğinin bilinciyle hareket ettiklerini belirterek, "Yardım alanların incinmemesi için çok dikkat ediyoruz. Hazırladığımız erzak paketlerini meclis üyelerimize verdik. Onlar da ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine giderek dağıtımı gerçekleştiriyorlar." dedi.

TSO’nun sorumluluklarının bilincinde hareket ettiğinin altını çizen Başkan Efendioğlu her yıl eylül ayında ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitim yardımı dağıtıldığını hatırlatarak, “Bu şekilde eğitim yardımı gerçekleştiriyoruz. Eylül ayında toplam 35 bin TL’lik eğitim yardımı gerçekleştireceğiz." şeklinde sözlerini tamamladı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER