ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 11:01

'70 karede Karaman Polisi' sergisi açıldı

70 karede Karaman Polisi sergisi açıldı


Karaman Valisi Murat Koca, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü Tarafından Hazırlanan '70 Karede Karaman Polisi Fotoğraf Sergisi'nin açılışına katıldı.

    Makro Market Alışveriş Merkezi'nde gerçekleşen açılışa Vali Murat Koca'nın yanısıra, İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, müdür yardımcıları, emniyet mensupları, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

    Vali Koca, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan serginin açılışını İl Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez ile birlikte gerçekleştirdi. Hatıra defterine vatandaşlar tarafından bırakılan notları inceleyen Vali Koca ve beraberindekiler daha sonra koruyucu güvenlik önlemleri, alarmlar ve koruyucu güvenlik önlemlerini anlatan broşürlerin bulunduğu ve vatandaşları bilgilendirmek için kurulan standları gezerek, sergide yeralan fotoğrafları inceledi.

    Vali Koca yaptığı açıklamada "Toplum Destekli Şube Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan bu sergiyi vatandaşlarımızın görmesi son derece önemlidir. Vatandaş olarak bize düşen kendi güvenlik önlemlerimizi almak daha sonra polisimizin güvenliğimizi sağlamasını beklemektir." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER