ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 11:16

6 gündür kayıp olan memur bulundu


Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nde 10 yılı aşkın süredir sivil memur olarak çalışan ve geçen perşembe günü ortadan kaybolan Ahmet Boz (46) sağ olarak bulundu.

Derince ilçesi İbni Sina Mahallesi Pirireis Caddesi'nde bulunan polis lojmanlarındaki evinden arabasıyla işe gidiyorum diye çıkan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü`nde teknisyen olan ve sivil memur olarak görev yapan Boz'dan haber alınamamıştı. Geçtiğimiz perşembe sabahı kendisine ait 41 PD 354 plakalı arabası ile ikametinden ayrılan evli ve iki çocuk babası Boz'un aracı son olarak Mersincik Mahallesi'nde Çınarlı Köprüsü'nde görülmüştü. Psikolojik olarak sorunları olduğu belirtilen ve ilaç tedavisi gören Ahmet Boz'un daha önce de evden bu şekilde uzaklaştığı kaydedilmişti.

Ailesi ve polis memurları Ahmet Boz’u her yerde ararken, gece saatlerinde Derince ilçesinde bulundu. Boz ailesinin kaygılı bekleyişi, polisten gelen mutlu haberle sona erdi. 46 yaşındaki memur Boz sağlık kontrolü için Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. Boz’un 4 gündür nerede olduğu ise henüz netlik kazanmadı. CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER