ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 15:28

6 bin lira için borçlusunun oğlunu öldürdü


Mersin'de alacaklı olduğu şahsın 15 yaşındaki oğlunu 20 yerinden bıçaklayarak öldüren zanlı adliyeye sevk edildi. Zanlı adliye sevk edilirken babasının kendini dolandırdığını, çocuğu ise kaza ile öldürdüğünü söyledi.

Olay, dün merkez Toroslar ilçesi Bağcılar Mahallesi'nde meydana gelmişti.
İddiaya göre, araba satışından dolayı S.A. isimli şahıstan alacağı olan ve Şanlıurfa'da ikamet eden E.E.Ş. (53) isimli şahıs, 2 gün önce Mersin'e geldi. S.A.'nın adresini bulan E.E.Ş. alacağı 6 bin TL için olumsuz cevap alınca bir gün sonra aynı adrese geldi. S.A.'nın ekmek almak için gittiği bakkaldan dönen 15 yaşındaki oğlu Ramazan A.'nın, iddiaya göre, küfretmesine öfkelenerek 20 yerinden bıçakladı. Ramazan A. kaldırıldığı Toros Devlet Hastanesi'nde yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Portakal bahçeleri arasından yaya olarak kaçan E.E.Ş. saklandığı Çilek Mahallesi'ndeki bir akrabalarının evinde yakalandı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorgusu tamamlanan E.E.Ş. adliyeye sevk edildi. E.E.Ş. adliyeye sevk edilişi sırasında gazetecilerin 'Niye yaptınız?' sorusuna "Dolandırdılar beni, babası dolandırdı" dedi. 'Çocuktan ne istediniz?' sorusuna ise "O kaza ile oldu" cevabını verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER