ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 18:18

42 yıldır su içmiyor

Kocaeli'de yaşayan 52 yaşındaki Erdinç Narman, çocukken suyun içinde gördüğü böcek nedeniyle 42 yıldır su içmiyor.


İzmit ilçesi Kozluk Mahallesi Kadıbayırı Camisi'nde çay ocağı işleten evli ve 2 çocuk babası Narman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukluğunda İstanbul'da yaşadığını anlatarak, 10 yaşındayken içeceği suyun içinde gördüğü böcekten tiksindiğini kaydetti.

O günden bu yana su içemediğini belirten Nalman, su yerine, çay, maden suyu ve meşrubat içtiğini dile getirdi.
Nalman, yaklaşık 42 yıldır bu durumun devam ettiğine dikkati çekerek, "Sıvı olarak maden suyu, meşrubat ve çay tüketiyorum. Canım hiç su içmek istemiyor. Sudan nefret ettim artık. Doktora bir sefer gittim. Derdime çare olamadılar" dedi.

İşletmesini yaptığı caminin çay ocağında akşama kadar suyun içerisinde olduğunu, bardakları da kendisinin yıkadığını ifade eden Nalman, "Evde banyo yaparken hiçbir olumsuzluk hissetmiyorum. Allah'a şükür rahatım. Suyun hayat olduğunu biliyorum ama canım istemiyor işte. Evde hep meşrubat bulundururum. Canım isterse nescafe de içiyorum. Yanımda biri su içtiğinde de bir tepkim olmuyor. Onlar içsin, beni bağlamaz" şeklinde konuştu.

- Arkadaşları şaşırıyor

Narman'ın arkadaşı Burhan Çağlar da uzun yıllardır tanıdığı Narman'ın bu güne kadar su içtiğini görmediğini anlatarak, "Sürekli çay ve meşrubat içiyor, Su içmemesi çok ilginç. Bu, insanı öldürür. Nasıl oluyor bu anlayamadık? Doktora gitmesini tavsiye ediyoruz ama dinlemiyor" ifadesini kullandı.

Adnan Tekerci ise 5 yıldır tanıdığı Narman'ın maden suyu ve çayla su ihtiyacını giderdiğini kaydetti.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER