SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Aralık 2014 Pazartesi 12:50

3 PKK’lı teslim oldu.....

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/3-pkkli-teslim-oldu-1490434-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/3-pkkli-teslim-oldu-1490434-622x360.jpg
3 PKKlı teslim oldu

Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak’ta bölücü terör örgütü mensubu 3 teröristin teslim olduğunu açıkladı.Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü mensubu 2 teröristin Şırnak Silopi’de, bir teröristin ise Cizre’de silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğunu kaydetti.

Öte yandan bölücü terör örgütü mensubu silahlı 4 teröristin avlanmak maksadıyla Erzincan’ın Kemah Dereköy bölgesinde bulunan 6 vatandaşın içinde olduğu aracı durdurduğu belirtilen açıklamada, vatandaşların "bölgede avlanmanın yasak olduğu ve bölgeye gelmemeleri yönünde" tehdit edildiği bildirildi. Şahısların üzerlerinde bulunan 2 adet av tüfeği, araç telsizi ve av malzemelerinin de gasp edildiği ifade edildi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Soma'da 2 bin 800 işçinin işine son verildi

SONRAKİ HABER

Yunan sahil güvenliği kaçakları ölüme terk etti

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.