ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Kar Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 17:36

2013 Şehitler Takvimi hazırlandı

2013 Şehitler Takvimi hazırlandı


Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla ‘Şehitler Takvimi’ bastırdı.

Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, belediyenin katkılarıyla bastırılan 2 bin adet takvimin dağıtılmaya başlandığını söyledi. Dernek binasında yaptığı basın toplantısıyla 2013 yılı şehitler takvimini tanıtan Kumartaşlı, takvimlerin grafik hazırlıklarının dernek tarafından, baskı maliyetinin ise belediye tarafından karşılandığını anlattı.

Kumartaşlı, 2013 yılı takvimine 2012 yılında terörle mücadele başta olmak üzere çeşitli nedenlerle hayatlarını kaybeden 11 yeni ismin ve fotoğrafın eklendiğini dile getirdi. Kumartaşlı, "Ne yazık ki bu yıl da 11 evladımızın daha fotoğrafı takvimde yer aldı. Diğer yıllara nazaran bu yılki takvim de 238 asker fotoğrafı olmak üzere, 13 polis ve bir kamu görevlimizin de fotoğrafı yer alıyor. Bizlerin temennisi '2013 yılında Afyonkarahisar ile birlikte Türkiye'nin her yerinde şehit vermememiz ve 2014 takvimine yeni fotoğrafların eklenmemesi' yönündedir." dedi.

İsmail Kumartaşlı, ilk etapta 2 bin adet bastırılan takvimin dağıtıldıktan sonra ihtiyaç duyulduğunda 3 bin adet daha bastırılacağını ifade ederek, takvimlerin şehit ailelerimiz başta olmak üzere tüm halka ücretsiz dağıtmayı düşündüklerini anlattı. CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER