ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2014 Perşembe 15:06

176 bin lirasını çaldırdı

176 bin lirasını çaldırdı

Antalya'da taksi almak için bankadan kredi olarak çektiği 176 bin lirası 2 kişi tarafından çalınan bir kişi, sinir krizi geçirdi.


Muratpaşa ilçesinde taksi almak için bankaya kredi başvurusunda bulunan Ali Şimşek, 176 bin lirayı aldıktan sonra şubeden çıktı. Kapının önündeki elektrikli bisikletine parasını koyduğu sırada, yanına yaklaşan iki kişiden biri, yere para düştüğünü söyledi. Dikkati dağılan Ali Şimşek, arkasını döndüğü sırada paranın bulunduğu poşetin olmadığını fark etti.

Kendisini oyalayarak dikkatinin dağılmasına neden olan Peru uyruklu D.A.R.G.’yi (46) koşarak yakalayan Şimşek, polisi aradı. Şüpheli, olay yerine gelen ekipler tarafından gözaltına alındı. Çevredeki pansiyonlar ve ara sokaklarda kaçan diğer şüpheliyi yakalamak için araştırma yapıldı.

NTV'de yer alan habere göre, polise olayı anlatan Ali Şimşek, sinir krizi geçirip duvarları yumrukladı.

Olay yerine gelen yakınlarının sakinleştirmeye çalıştığı Şimşek, "Nasıl dalgınlığıma geldi? Ben bittim. Her şeyim gitti" diyerek gözyaşı döktü.

Polis, gözaltına alınan Peru uyruklu şüpheliyi sorguya alırken, parayı alarak uzaklaşan diğer kişinin eşkalini belirlemek için çevredeki güvenlik kameralarının kayıtlarını incelemeye alındı.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER