ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 17:03

10 yıl önce boşandığı eşiyle yeniden nikahlandı


Bolu'da 5 çocuk babası, 10 yıl önce ayrıldığı eşi ile yeniden nikahlandı. Çiftin bir torunu da aynı gün evlendi.

Atatürk'ün Bolu'ya gelişinin 79. yıl dönümü münasebetiyle Bolu Belediyesi'nin katkılarıyla toplu nikah töreni düzenlendi. Törene Vali Yardımcısı Mustafa Kemal Keskin, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 17 nikahın kıyıldığı törende Yılmaz nikah memuru oldu. Protokol üyeleri şahitlik, törenin sunuculuğunu da ünlü tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmez yaptı.

Eski eşiyle yeniden evlenen Kamil Ataş (72) mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi: "Benim beş çocuğum var. 45-50 tane de torunum var. 16 yaşında evlendim. Onca yıldan sonra boşandık. 10 yıl ayrı kaldık. Çocukların hatırına yeniden evlenmeye karar verdik. Belediyenin evlendirme dairesine başvurduk. Torunumun düğünü de bugün. Mutluyum."

Yıllar sonra eski eşine yeniden evet diyen Şehriban Araç (67) mutlu olduğunu ve çocuklarının araya girmesiyle ikinci defa evet dediğini belirtti. Çiftin torunları Yeliz Ataş (21) ise "Dedemle birlikte aynı gün evleniyorum. Mutluyum. Tanıdıklarım ilk duyduğunda şaşırdı." dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER