ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 14:52

Yazılım deneyimini Türkiye’ye yayacak

Yazılım deneyimini Türkiyeye yayacak


 Şili‘den Amerika‘ya, Rusya‘dan Hollanda‘ya, Romanya‘dan Nijerya‘ya dünyada 5 kıtada 38 ülkede ürünleri kullanılan Promaks Yazılım, Türkiye‘ye bayileri ile hitap edecek. Şirket ilk etapta Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya’da ‘Yetkili Eğitim Merkezi‘ kuracak. Ardından bu merkezleri ülkenin tamamına yayacak.

1984’ten beri yazılım sektöründe faaliyet yürüten Promaks, 2013’te Türkiye’de yeni bir yapılanmaya gidiyor.

5 kıtada 38 ülkede ürünleri kullanılan şirketin destek müdürü Erdem Aksöz, birikimlerini Türkiye’ye yaymak adına bayi ağı yapılanmasına karar kıldıklarını açıkladı.

Aksöz, Kalite Yönetimi birimine ürünleri ile ilgili olumlu tepkiler geldiğini ifade etti. Buna bağlı olarak yenilenen Santral ve Case Management sistemleri ile dünya standartlarını yakaladıklarını belirtti.


2013 hedeflerinde Türkiye’de dünyada elde ettikleri deneyim ve başarıyı daha geniş alana taşıyacaklarını aktaran Aköz, bu kapsamda bayi ağlarını yapılandırmalarının en üst sıralarda bulunduğunu vurguladı.

Ülkenin tamamında yeni bayileri kendi dinamik kadrosuna katarak yola devam edeceklerini anlatan Erdem Aköz, bu kapsamda ilk olarak Ankara, Adana, Gaziantep, Kayseri, İzmir, Bursa ve Antalya'ya giderek ‘Yetkili Eğitim Merkezi‘ kavramını devreye alacaklarını; müşterilerine daha da yaklaşacaklarını kaydetti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER