ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sisli
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Temmuz 2013 Salı 12:17

Türkiye Finans’tan Ramazan kampanyaları

Türkiye Finanstan Ramazan kampanyaları


Türkiye Finans, Ramazan ayında müşterilerine 3 ayrı kampanya ile hitap ediyor. Bu çerçevede Happy Card Ramazan Kampanyası, Ramazan Bağış Kampanyası ve Taşıt Kampanyası‘nı sunuyor. 13 Ağustos’a dek geçerli olacak ilk kampanya ile Happy Card ve Türkiye Finans Kart kullanıcıları, 50 TL’yi aşan tüm alışverişlerini vade farksız 3 taksite bölebiliyor. Bu imkândan yararlanma adına SMS, İnternet Şubesi veya Call Center’dan başvuruda bulunmak gerekiyor.

Happy Card’ın ‘Taksitle’ yanı müşterilerin tek çekimlerde komisyon ve hizmet bedeli ödeyerek 4 ve üzeri taksit olanaklarından faydalanmalarını mümkün kılıyor.

Ramazan Bağış Kampanyası kapsamında yeni birikimlerini Türkiye Finans’a aktaracak ve mevcut birikimlerini artıran tüm bireysel ve kurumsal müşteriler namına her 25.000 TL veya 50.000 ABD Doları ya da Euro tutarlı tasarrufları için Türk Kızılayı’na 5 TL yardımda bulunuluyor. Toplam bağış tutarı mevduatla orantılı olarak 100 TL’ye varabiliyor.

Bankanın Taşıt Kampanyası da finansman ihtiyacı olanlara hitap ediyor. Bununla taksitler 3 ay ötelelenebildiği gibi 60 ay vadeye yayılabiliyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER