ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 15:56

Turkcell'den Kiler’de yüzde 50 indirim

Turkcellden Kilerde yüzde 50 indirim


 Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, üyeleri için yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor. Kampanya kapsamında üyeler, Kiler’den yüzde 50 indirimli alışveriş yapabilecek. Kadınlar, 15 günde bir ayrı ürün gruplarında da ekstra indirimlerden yararlanabilecek.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, Akıllı Kadınlar Kulübü ile evde ve mutfakta tasarrufa önemli bir katkı sunmayı amaçladıklarını aktarırken, “Kendine ve evine iyi bakmayı hedefleyen Akıllı Kadınlar Kulübü, 2 milyonu aşkın üye sayısıyla ev ekonomisinde önemli rol oynuyor. Turkcell olarak kadınlarımızın talep ve ihtiyaçlarını karşılayacak yeni kampanya ve ortaklıkları devreye almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Evde ve mutfakta tasarrufun önemini bilen üyelerimiz, Kiler ile hayata geçirdiğimiz ve geniş bir ürün gamında indirim imkânı tanıyan bu ortaklık ile masraflarını kısabilecek. İlk aşamada yüzde 50’ye varan indirimlerle başlayacağımız kampanyamız her 15 günde bir değişen kalemlerde çok uygun fiyatlarla devam edecek. Bir sene sonunda yarım milyon Akıllı Kadınlar Kulübü üyesinin bu ortaklıktan kaynaklanan indirimli alışveriş olanağından yararlanacağını öngörüyoruz.” dedi.

Kiler Alışveriş Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Uğur ise Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri için yapılan kampanya ile ilgili olarak şunları belirtti:

”Kiler’in müşteri profilinin yüzde 70’ini kadınlar oluşturuyor. Müşterilerimiz, ihtiyaçlarını uygun bedellerle karşılamada duyarlı. Biz de onların alışveriş tercihlerini doğru anlayıp buna uygun çareler, indirimler ve kampanyalar ortaya koyuyoruz. Bu kampanyalara bir yenisini Turkcell’le ekliyor olmaktan da çok mutluyuz. Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü güç birliği ile temin edilecek iskontolu alışveriş fırsatlarının, müşterilerimizin ev masraflarında tasarruf etmelerini mümkün kılmak için önemli bir kaynak olacağına kanaat getiriyoruz.”

Pek çok gıda ve ev ürününde indirime imkan tanıyan Kiler-Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü kampanyasından yararlanmak için KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndermek gerekiyor. Ayrıca Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olmak talep ediliyor. İndirimden faydalanmak için herhangi bir şifre işlemi yapmak şart değil. Kulüp üyeleri, alışveriş sırasında kasadaki görevliye cep telefonunu aktararak alacakları barkodlarla indirimlerden anında faydalanabiliyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER