ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2014 Pazartesi 14:45

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanlığı’na Önder Kahveci yeniden seçildi

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanlığına Önder Kahveci yeniden seçildi


Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikanın 5. Olağan Genel Kurulu'nda yeniden seçilerek güven tazeledi. Türk Sağlık-Sen'in yönetimi ise şu isimlerden oluştu: “Genel Başkan Önder Kahveci , Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Genç, Hasan Şirin, Abdurrahman Uysal, İsmail Türk, Yusuf Alan ve Ümit Turhan”

5. Olağan Genel Kurulun tamamlanmasının ardından açıklamalarda bulunan Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, “22 yıllık mücadeleyi, fedakarlığı 5 Olağan Genel Kurulumuzla bir kez daha taçlandırdık. Kongremiz, Türkiye Kamu-Sen’in ve Türk Sağlık-Sen’in demokrasiyi ve demokratik hakları kullanmada ne kadar olgun olduğunu ve özümsediğini herkese bir kez daha gösterdiği bir süreç olmuştur. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Önümüzdeki dönemde hedeflere ulaşmak için yoğun bir mücadele göstereceklerini belirten Kahveci, “Önümüzdeki süreçte hep beraber teşkilat olarak yoğun bir mücadele göstereceğiz. 81 Şube Başkanımız, 500 Şube Yöneticimiz ve 3 Binin üzerinde işyeri temsilcimizle birlikte sendikamız için çok çalışacağız. Hedeflerimizi gerçekleştirmenin çabası içinde olacağız. Teşkilat olarak bunun için gücümüzde var, kararlığımızda var.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER