ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 15:18

TSO Girişimciler Kurulu’nda görev değişimi

TSO Girişimciler Kurulunda görev değişimi


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO)’nda yapılan seçimde, Kadın Girişimciler Kurulu başkanı olan Dr. Hatice Gülay Atik, görevi, eski başkan Yeşim Kıyıcı’dan devraldı. Atik, “kadınlarımızın başarılı olmaya ve başarılı işler yapmaya ihtiyacı var.” dedi.

STSO'nın yeni yönetimi, ilk toplantısını, odanın sosyal tesisinde gerçekleştirdi. Başkan Salih Zeki Murzioğlu’nun şehir dışında olması sebebiyle bulunamadığı görev devir teslim töreninde; odayı, Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Bülbüloğlu temsil etti. Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinin tamamının katıldığı görev devir teslim töreninde konuşan Bülbüloğlu, kurulu çok önemsediklerini söyledi.

Eski başkan Yeşim Kıyıcı’nın görevini layıkıyla yerine getirdiğini ifade eden Bülbüloğlu, “Bu, bir bayrak yarışıdır. Yeni başkanımız Hatice Gülay Atik’in de devraldığı bayrağı daha yukarılara taşıyacağına inanıyorum ve görevinde başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Samsun TSO Kadın Girişimciler Kurulu'nun yeni Başkanı Dr. Hatice Gülay Atik de eski Başkan Yeşim Kıyıcı’ya teşekkür etti. Eski yönetimin başarılı çalışmalara imza attığını dile getiren Atik, “Zaman zaman fikir alışverişinde bulunduk. Bundan sonra da biz de güzel çalışmalar yapacağız. Çünkü kentimizde ve ülkemizde kadınlarımızın başarılı olmaya ve başarılı işler yapmaya ihtiyacı var.” şeklinde konuştu.

Kadın Girişimciler Kurulu eski Başkanı Yeşim Kıyıcı ise devrettiği bayrağın daha ilerilere taşınacağına inandığını vurguladı. Kurul başkanıyken çok şey öğrendiğinin altını çizen Kıyıcı, şunları ifade etti: “Hayatımın gelişme noktasındaki başarıları burada elde ettiğimi düşünüyorum. Yeni başkanımızın ifade ettiklerine ben de canı gönülden katılıyorum. Ben bu bayrağı, çok daha ileriye taşıyacağına inandığım birine teslim ettiğime inanıyorum. Kadın adına ihtiyaç çok. Biz burada küçük bir topluluğu temsil ediyoruz. Asıl topluluğun gerçekten çok ihtiyacı var. Yapacağınız çalışmalarda bize ihtiyaç duyduğunuzda odamız ve kadınlar adına elimizden ne geliyorsa destek vermeye hazırız.”

Konuşmaların ardından, Samsun TSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Dr. Hatice Gülay Atik, yaptığı hizmetlerden dolayı eski Başkan Yeşim Kıyıcı’ya plaket takdim etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER