ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 19:25

TOBB emekli sandığı bölge delegeleri seçildi

TOBB emekli sandığı bölge delegeleri seçildi


Türkiye Odalar, Borsalar ve Birlik Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’nın bölge delegeleri, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nda (ETSO) yapılan seçimle belli oldu.

Seçim öncesinde, Erzurum Ticaret Borsası (ETB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu başkanlığında bölge il ve ilçelerinde bulunan 26 oda ve borsa temsilcisinin katıldığı bir toplantı düzenlendi. ETSO Meclis Başkanı Saim Özakalın ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Akal’ın da katıldığı toplantının ardından yapılan seçimde, açık oylama ile Türkiye Odalar, Borsalar ve Birlik Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’nın bölgedeki asil ve yedek teşekkül delegeleri belirlendi.

Seçim sonucunda, asil üyeliklere ETB Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Hınıslıoğlu ile Doğubeyazıt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Efe, yedek üyeliklere Elazığ Ticaret Borsası Başkan Vekili Mustafa Uymaz ve Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Ertaç Savaş seçildi.

Teşekkül delege seçimlerinin ardından, toplantıya katılan oda ve borsaların genel sekreterlerinin arasından da üye delege seçimi yapıldı. Kapalı zarf oylama usulüyle yapılan seçimde, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gökçen Turan ile Erciş Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Gözütok asil, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ferdi Baycan Ögel ile Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Fikret Keskin de yedek üyeliklere seçildi.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER