ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Temmuz 2014 Salı 16:32

THY’ye 4 ödül birden

THYye 4 ödül birden

‘Skytrax Yolcu Tercih Ödülleri’hde THY geçtiğimiz üç yılda olduğu gibi bu yıl da ’Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ödülünün sahibi oldu.


2014 Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre Türk Hava Yolları (THY) ’Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’, ’Dünyanın En İyi Business Class İkram Servisi’, ’En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı’ ve ’Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ ödüllerinin sahibi oldu.

 Son yıllarda, uzun menzilli uçuşlarının tamamı ve diğer dış hat uçuşlarının belli bir bölümünde Business Class yolcularına ‘Flying Chef’ hizmeti sunan Türk Hava Yolları, dünya sıralamasında ’En İyi Business Class İkram Servisi’ ödülüne ve yine geçtiğimiz aylarda yenileyerek genişlettiği özel yolcu salonu ’Turkish Airlines Lounge İstanbul’da yolcularının beğenisine sunduğu farklı ve zengin ikram hizmetiyle de ’En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu İkramı’ ödülüne ve ’Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi’ layık görüldü.

Bugün, Hampshire, Farnborough Airshow’da açıklanan ödüller, Skytrax CEO’su Edward Plaisted tarafından Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’e takdim edildi.

(İHA)

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER