ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 14:04

THY, iş adamlarını ucuza uçurmaya niyetli


Türk Hava Yolları (THY) Samsun Bölge Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu, iş adamlarını dünyanın dört bir tarafına zahmetsiz ve ucuza uçurmaya niyetli olduklarını söyledi.

    Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği'ni (KASİAD) ziyaret eden Gezmişoğlu, Türk Hava Yolları’nın, devamlı yükselen başarı grafiğinin arkasında, sivil toplum kuruluşlarının, yurt dışındaki Türk okullarının ve devletin stratejik planlarının olduğunu ifade etti.

    Bölge Müdürü Arif Ali Gezmişoğlu iş adamlarının önünü açmaya gayret ettiklerini kaydetti. Türkiye’de yaşayan herkesin bütünün parçası olduğunun altını çizen Gezmişoğlu, “Biz bir bütünün parçalarıyız. İş adamları da üzerlerine düşen vazifeleri yapıyorlar. 4 yıldızlı hava yolları içerisinde neredeyse birçok kategoride ilk sırada olan THY, 5. yıldıza aday. Tüm iç ve dış hatlarımızı kusursuz planlamaya çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu.

    İş adamları ile yaptıkları ortak akıl toplantıları sonucunda oluşturulan yeni hava koridorlarıyla Türkiye’nin neresine olursa olsun aynı gün içinde gidip gelebildiklerini hatırlatan THY Bölge Müdürü Gezmişoğlu, “Hava yollarında yolcusu görülmeyen hatlara bile uçuş planladık ve yüksek yolcu kapasitesini yakaladık. Gerek THY, gerekse Anadolu Jet iş adamlarımızdan gelecek her türlü talebe açıktır İş adamlarımızın yolunu açacak istişareler yapmayı ve üretilen projelere iştirak etmeyi bölgemize ve ülkemize hizmet olarak addediyorum.” şeklinde konuştu.

    KASİAD Başkanı Abdurrahman Hacıkerimoğlu da “İş adamları olarak yapılanların farkındayız. Aklımızdaki her yere rahatlıkla ulaşabiliyor olmak bizi yeni yatırımlar konusunda daha da cesaretlendiriyor. İş adamlarıyla fikir alışverişi yaparak bir sinerji oluşturan THY’ye teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER