ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Eylül 2013 Pazartesi 21:10

Tekstilciler Sitesi’nde son rötuşlar


Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, önümüzdeki günlerde açılması planlanan Tekstilciler Sitesi’nde son rötuşları yaptıklarını söyledi.

Başkan Bekir Yıldız, yeni bir esnaf sitesinin daha önümüzdeki günlerde Kayseri’ye hizmet vermeye başlayacağını belirterek, ''Oto Galericiler Sitesi’nin karşısında 60 bin metrekarelik bir alanda kurulan Tekstilciler Sitesi’nin iç yollarını yaptık, şimdi de yollarını asfalt kaplıyoruz.'' dedi.

Sektöründe Orta Anadolu’nun en büyüğü olacak Tekstilciler Sitesi’nin yakın bir gelecekte hizmete açılacağının altını çizen Başkan Bekir Yıldız, "Fabrikadan satış esasına göre ‘tekstil alış veriş merkezi’ olacak. 5 katlı Tekstilciler Sitesi’nde bin 850 metrekarelik 32, bin 100 metrekarelik 8 işyeri olacak. Bunun yanında kafe, restoran, dinlenme ve diğer ihtiyaçları karşılayacak donatılarda yer alacak." şeklinde bilgiler verdi.

Başkan Bekir Yıldız, her esnaf grubunun siteye kavuşması için gayret gösterdiklerine dikkat çekerek ''Site isteyen esnaf guruplarına gerekli her türlü desteği vermeye hazırız. Biz, esnaf ve alıcının en iyi alış-veriş şartlarında buluşması, siteye kavuşması için elimizden geleni yapıyoruz. Derli-toplu, aranan her şeyin bir arada bulunması için esnaf siteleriyle iyi nitelikte iş ve çalışma imkanları kuruyoruz.” şeklinde bilgiler verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER