ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 23:38

SATSO'da meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) meslek komiteleri ve meclis üyeliği seçimleri yapıldı.

Mahmut Kösemusul'un üstünlük sağladığı seçimler nezih bir ortamda gerçekleşti. SATSO binasında yapılan seçimlerde meslek komiteleri şöyle belirlendi:

1. MESLEK KOMİTESİ

Çelik Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)
Karya Park Fidancılık (Meclis Asil Üyesi)
Onur Gübre Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Samet İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Dinler Tarım

2. MESLEK KOMİTESİ

Gençler İnşaat Taahhüt (Meclis Asil Üyesi)
Dünyalar Asfalt (Meclis Asil Üyesi)
KRG Madencilik (Meclis Yedek Üyesi)
Arıdil Konut ve Otomotiv Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)
Akif Mermer Sanayi

3. MESLEK KOMİTESİ

Öztürk Zahirecilik (Meclis Asil Üyesi)
Sandıkçılar Gıda (Meclis Asil Üyesi)
Esmer Alışveriş Merkezi (Meclis Asil Üyesi)
Sakmar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Geltat Süpermarket (Meclis Yedek Üyesi)
MB Yılmazlar Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Beygıda Gıda

4. MESLEK KOMİTESİ

Şenpiliç Gıda (Meclis Asil Üyesi)
Güreş Tavukçuluk (Meclis Asil Üyesi)
Ser-Naz Danışmanlık (Meclis Asil Üyesi)
Özmert Et (Meclis Yedek Üyesi)
Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği (Meclis Yedek Üyesi)
Göktepe ve Taşkısığı Kalkınma Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Çakıroğlu Çiftliği Et ve Et Mamülleri

5. MESLEK KOMİTESİ

Çark Star Turizm İşletme (Meclis Asil Üyesi)
Seçkin Sezer (Seçkin Otel) (Meclis Asil Üyesi)
Süvari Konaklama (Meclis Asil Üyesi)
Köftecis Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Gülümse Yemek Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Murat Şevket Kan (Meclis Yedek Üyesi)
Atasoy Otel İşletmeleri

6. MESLEK KOMİTESİ

Renkler Tekstil Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Cengiz Kaçar (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Özel Giyim Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Mümin Mercan (Meclis Yedek Üyesi)
Hamdi Hoşgör (Meclis Yedek Üyesi)
Erzat İnce (Meclis Yedek Üyesi)
Bazaar Ayakkabıcılık

7. MESLEK KOMİTESİ

Hak İş Sıhhi Kalorifer (Meclis Asil Üyesi)
Zirve Teknik Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)
Beyaz &Han Mühendislik (Meclis Yedek Üyesi)
CDM Cihan Doğalgaz (Meclis Yedek Üye)
Mustafa Çiftçi (MCM Klima)

8. MESLEK KOMİTESİ

Adamob Mobilya (Meclis Asil Üyesi)
Karacalar Halı (Meclis Asil Üyesi)
Çokal Mobilya Halı (Meclis Yedek Üyesi)
GNY Pazarlama (Meclis Yedek Üyesi)
Sunan Mobilya

9. MESLEK KOMİTESİ

Müftüoğlu Kardeşler (Meclis Asil Üyesi)
Ömer Arslan (Meclis Asil Üyesi)
Mehmet Mustafa Kulaksız (Meclis Yedek Üyesi)
Nizamettin Aydın (Meclis Yedek Üyesi)
Erol Çiçek

10. MESLEK KOMİTESİ

Yılka Elektronik (Meclis Asil Üyesi)
Aksoy Elektromarket (Meclis Asil Üyesi)
Grupel Elektrik (Meclis Yedek Üyesi)
Entek Endüstriyel (Meclis Yedek Üyesi)
Elektrotek Endüstriyel

11. MESLEK GRUBU

Altıniş Altın Mamüller (Meclis Asil Üyesi)
Güleryüz Kuyumculuk (Meclis Asil Üyesi)
İsmail Hakkı Kahyaoğlu (Meclis Yedek Üyesi)
Adapazarı Ada Kuyumculuk (Meclis Yedek Üyesi)
Artan Kuyumculuk

12. MESLEK KOMİTESİ

Saray Kırtasiye (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Hüner Gazete Matbaacılık (Meclis Asil Üyesi)
Ada Barış Kitabevi (Meclis Yedek Üyesi)
Uyan Ofset Matbaacılık (Meclis Yedek Üyesi)
Levent Özbaş

13. MESLEK KOMİTESİ

Yeşilyurt İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Artok Gaz Makine (Meclis Asil Üyesi)
Hayrettin Kovacıoğlu (Meclis Asil Üyesi)
Kanber Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Dost Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Filizfidan Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Karasu Mermer

14. MESLEK KOMİTESİ

Mikron Makine Ticaret (Meclis Asil Üyesi)
Yılgenci Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Semaksan Global İş Makinaları (Meclis Asil Üyesi)
Alnal Teknik (Meclis Yedek Üyesi)
Osebsan Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Aksal Traktör ve Tarım Makinaları (Meclis Yedek Üyesi)
Halil Kayıkçı

15. MESLEK KOMİTESİ

KMS Medikal (Meclis Asil Üyesi)
Semih Çokay (Çokay Plastik) (Meclis Asil Üyesi)
Seçkin Sandıkyapan (Seçkin Analiz Laboratuvarı) (Meclis Asil Üyesi)
Şakarlar Ambalaj ve Temizlik (Meclis Yedek Üyesi)
Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (Meclis Yedek Üyesi)
Nihat Dama (Nama Medikal)
İsa Dede (Şamil Ambalaj)

16. MESLEK KOMİTESİ

Tekneciler Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Zafer Yıldırım Sigortacılık (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Vizyon Sigorta (Meclis Asil Üyesi)
Dörtyol Sanayi Çarşıları Kredi ve Kefalet Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Fazilet Meşe Akma (Rota Sigorta) (Meclis Yedek Üyesi)
İbrahim Adıyaman Sigorta (Meclis Yedek Üyesi)

17. MESLEK KOMİTESİ

Bortek Mühendislik Elektrik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Meclis Asil Üyesi)
S.S.Seçkin Evler Denizkent Konut yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)
S.S.Yiğitkent Konut Yapı Kooperatifi (Meclis Asil Üyesi)
Sezerler Harfiyat Nakliyat Taahhüt ve Ticaret Ltd.Şti. (Meclis Yedek Üyesi)
Mevlüt Çelik-Çeliktaş Pazarlama ve Taahhüt İşleri (Meclis Yedek Üyesi)
Namık İşcan-Saray Harfiyat Nakliyat Ticaret (Meclis Yedek Üyesi)
S.S.Sahil Yolu Karasu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi

18. MESLEK KOMİTESİ

Şafakarı İnşaat Mühendislik (Meclis Asil Üyesi)
Çalışkanlar Harita (Meclis Asil Üyesi)
Erdal Yıldırım (Yıldırım Mimarlık) (Meclis Asil Üyesi)
Ada Bilge Yapı Denetim (Meclis Yedek Üyesi)
İsmail Koç (İsmail Koç Mühendislik) (Meclis Yedek Üyesi)
Akgüner İnşaat Hafriyat (Meclis Yedek Üyesi)
Delta Su Arıtma Sistemleri

19. MESLEK KOMİTESİ

Sakarya Can Lojistik (Meclis Asil Üyesi)
Aytur Turizm (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Asil Tur (Meclis Asil Üyesi)
37. Nolu VİB Otobüsçüler Kooperatifi (Meclis Yedek Üyesi)
Halit Evin (Grand Evin Travel) (Meclis Yedek Üyesi)
Dayıoğlu Nakliyat (Meclis Yedek Üyesi)
SS 17 NOLU Geyve Taşıt kooperatifi

20. MESLEK KOMİTESİ

Öz Nida Petrol ve Petrol ürünleri Pazarlama (Meclis Asil Üyesi)
Besim Kıratlı (Kıratlıoğlulları Akaryakıt) (Meclis Asil Üyesi)
Hayri Diyarbekirlioğlu Akaryakıt (Meclis Asil Üyesi)
Yıldız Kardeşler (Meclis Yedek Üyesi)
Kirmanoğlu Akaryakıt (Meclis Yedek Üyesi)
Erenkar Petrol Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Arnak Otomotiv

21. MESLEK KOMİTESİ

Asya Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)
Akçamlar Otomotiv (Meclis Asil Üyesi)
Bayraktarlar Taşımacılık (Meclis Asil Üyesi)
Melih Kaykayoğlu (Meclis Yedek Üyesi)
Tek Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)
Sandıkçı Motorlu Taşıtlar (Meclis Yedek Üyesi)
Bayraktar Otomotiv

22. MESLEK KOMİTESİ

Yazar Taşıt Koltukları (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Vagon Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Otokar Otomotiv Arifiye Fabrikası (Meclis Yedek Üyesi)
Toyota Otomotiv (Meclis Yedek Üyesi)
CTS Treyler Sanayi

23. Meslek Komitesi

Ürmaksan Makina (Meclis Asil Üyesi)
Modern Döküm Makine İnşaat (Meclis Asil Üyesi)
Kimpa Kimya Plastik (Meclis Asil Üyesi)
Yeğenoğulları Yapı (Meclis Yedek Üyesi)
Nihat Cinoğlu Kesin Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Gürsan Oto Yedek Parça (Meclis Yedek Üyesi)
Kamil Üstün

24. MESLEK KOMİTESİ

Adanakış Desen Dokuma (Meclis Asil Üyesi)
Saje Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Mehmet Atak Atak Broderi (Meclis Yedek Üyesi)
Cumhur İplik Bobin İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Keskin Brode

25. MESLEK KOMİTESİ

Kuriş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Bayrak Grup Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Alaçam Ambalaj Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Sarp İnşaat Mobilya (Meclis Yedek Üyesi)
Sartaş Ağaç Sanayi

26. MESLEK KOMİTESİ

Teverler Metal Ağaç (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Kurtuluş Orman Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
İsmet Durak (Meclis Yedek Üyesi)
Balıkçıoğlu Orman Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Günay Orman Ürünleri

27. MESLEK KOMİTESİ

Güneş Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Çoruh Ekmekçilik (Meclis Asil Üyesi)
Demet Demircioğlu Et ve Süt Ürünleri (Meclis Asil Üyesi)
Gök-Taş Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Adapazarı Elbirlik Yem (Meclis Yedek Üyesi)
Nissin Yıldız Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Çatalbaş Petrol Gıda

28. MESLEK KOMİTESİ

Emrullah Terzioğlu Emlak Gayrimenkul (Meclis Asil Üyesi)
Değişim Danışmanlık Belgelendirme (Meclis Asil Üyesi)
SCG Koruma ve Güvenlik Hizmetleri (Meclis Asil Üyesi)
Sakarya Ada Madencilik Nakliye (Meclis Yedek Üyesi)
DTS Teknoloji Ar-GE Yazılım (Meclis Yedek Üyesi)
Karyab İşletme Destek ve Yönetim (Meclis Yedek Üyesi)
Rota Yeminli Mali Müşavirlik

29. MESLEK KOMİTESİ

Özel Sakarya Gelişim Eğitim (Meclis Asil Üyesi)
Özel Gülenyüz Gıda Tekstil (Meclis Asil Üyesi)
Özel Mais Eğitim Hizmetleri (Meclis Yedek Üyesi)
Ebru Kırtaş (Meclis Yedek Üyesi)
Özel Şahin Sürücü Kursu

30. MESLEK KOMİTESİ

Cemre Ekelojik Sebze (Meclis Asil Üyesi)
Bayram Ali Çatalbaş (Meclis Asil Üyesi)
İdris Toska (Meclis Yedek Üyesi)
Altıntaş Tarım Ürünleri (Meclis Yedek Üyesi)
Selami Alar

31. MESLEK KOMİTESİ

Behlül Bayrak (Meclis Asil Üyesi)
Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon (Meclis Asil Üyesi)
Arabul İletişim (Meclis Yedek Üyesi)
Mengen İletişim (Meclis Yedek Üyesi)
Enes Sevindik

32. MESLEK KOMİTESİ

Yaprakpen PVC Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)
Yunus Zor (meclis Asil Üyesi)
Aydın Panjur Kepenk (Meclis Yedek Üyesi)
Ada Yılmaz PVC Alüminyum (Meclis Yedek Üyesi)
Diva Yapı Sistemleri Sanayi

32. MESLEK KOMİTESİ

Sintaş Plastik ve Metal (Meclis Asil Üyesi)
Kardeşler Alüminyum (Meclis Asil Üyesi)
Çift cam imalat İnşaat (Altanlar İnşaat) (Meclis Yedek Üyesi)
Ercüment Tokal – Tarakçıoğulları Elyaf (Meclis Yedek Üyesi)
Nazım Balçık – BLC Yapı

33. MESLEK KOMİTESİ

FGİ İnşaat Taahhüt ve Yapı Malzeme (Meclis Asil Üyesi)
Peymak Gıda ve Süt Endüstrisi ( Meclis Asil Üyesi)
STK Makine Gıda (Meclis Yedek Üyesi)
Atamak Makine (Meclis Yedek Üyesi)
Daloğlu Mühendislik Makine

34. MESLEK ÜYESİ

Kadir Savaş (Meclis Asil Üyesi)
Yüksel Avşar (Meclis Asil Üyesi)
İnko İnşaat Sanayi (Meclis Asil Üyesi)
Alkanlılar İnşaat (Meclis Yedek Üyesi)
Alper Tatlı Turizm (Meclis Yedek Üyesi)
Çepniler İnşaat Sanayi

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER