ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Aralık 2012 Çarşamba 22:20

Sanko, Ege Bölgesi'nde

Sanko, Ege Bölgesinde


 Sanko Holding’in, iş makinaları sektöründeki şirketi Sanko Makina tarafından Gaziantep’teki fabrikasında üretilen MST bekoloder ailesinin yeni serisi MST 6 bekoloderler, Ege Bölgesi’nde büyük talep görüyor.

İzmir Enternasyonel Fuarı’nda, eylül ayında tanıtımı yapılan MST 6 serisi bekoloderler, iki ay içerisinde, çoğunluğu İzmir ve çevresinden çok sayıda müşterisiyle buluştu ve olumlu tepki aldı. Uzun yıllardır Bergama’da müteahhitlik işlerini sürdürün İzmir’in saygın firmalarından Çokal İnşaat, MST 6 serisi bekoloderi, makine parkına kattı. Kasım ayında 2 tane MST bekoloder aldıklarını belirten firma yöneticileri, Sanko Makina ailesine katılmaktan çok memnun olduklarını söyledi.

Yeni seriyi bünyesine katan Acar Kardeşler ise yıllardır uzmanı olduğu hafriyat konusunda yatırımlar yapan ve makine parkına yeni MST 6 Serisi ile genişleten bir firma oldu. Firma yetkilileri, MST 6 serisi bekoloderin kabin değişikliğinin operatörler için büyük bir yenilik olduğunu ifade ederek, daha verimli ve işletme için daha düşük maliyet, daha çok iş imkanı sunan teknolojisiyle tercih sebebi olduğunu vurguladı. 1980’li yıllardan bu yana altyapı, köprü, yol ve alt geçit projeleri gerçekleştiren Atak Mühendislik de önümüzdeki yıllarda hayata geçirecekleri bir çok kamu ve özel sektör projeleri için MST 6 serisi bekoloderi tercih etti. Firma yetkilileri, makine parklarına, genç ve yeni teknoloji ile donatılmış bir makine ilave etmenin önemli olduğunu, bu nedenle Sanko Makina ailesine katıldıklarını belirtti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER