ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Ağustos 2013 Cuma 09:40

Sabahın beşinde ucuz altın kuyruğu

Sabahın beşinde ucuz altın kuyruğu


Bursa’da, altın takı fiyatlarında yüzde 50 indirim yapan bir mağazanın önünde sabahın 05.00’inde uzun kuyruk oluştu.

Korupak AVM’de bulunan mağazasında konsept değişikliğine giden Pırlant Mağazası, altın yüzük, kolye, küpe, bileklik ve saatlerde yüzde 50 indirim yaptı. İndirimi duyan Bursalılar sabahın erken saatlerinde mağazaya akın etti. Eşini ya da nişanlısını yanına alan çiftler, sabah saat 06.00’da açılan mağazanın önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İndirim fırsatı değerlendirmek istediklerini dile getiren vatandaşlar, fiyatların çok uygun olduğunu ifade etti. Uzun zamandır bu indirimi beklediklerini söyleyen müşteriler, sabahın 05.00’inde kuyruğa girmelerine rağmen uygun fiyata saat ve pırlanta almanın mutluluğunu yaşadı.

Vatandaşlar şunları söyledi: “Sabah 05.30’da geldim. 425 TL fiyata iki tane saat aldım. Çok uygun. Üç senedir bu saatin düşmesini bekliyordum. Bu fiyata düştüler, çok da iyi oldu.” Nişanlısına saat almaya geldiğini söyleyen bir genç ise, “Saatler çok güzel. Bakmaya çalışıyorum ama daha uyanamadım.” diye konuştu.

Pırlant Mağazası Direktörü Cüneyt Balcı da, yeni açılan mağazalarda ve konsept değişikliği yapılan mağazalarda ürünleri yüzde 50 fiyatla müşteriye sunduklarını dile getirdi. Bu mağazada da pırlanta konseptine geçtiklerini belirten Balcı, “Müşterilerimizi tüm ürünlerde yüzde 50 indirimle ödüllendiriyoruz. Ürün yelpazemiz oldukça geniş. 200 TL’den başlıyor. Bu bugün için 100 TL demek. 10 bin, 15 bin, 20 bin, müşterilerimizin tercihine göre, ürün çeşitlerimiz var. İlgi de çok iyi. Bu beklediğimiz bir durumdu. Daha önceki AVM açılışlarımızda bunu görmüştük. Bugün de oldukça yüksek bir ilgi var.”KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER