ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 10:52

Pegasus ve Lufthansa sözleşme imzaladı


Pegasus Havayolları ve Lufthansa Technik, Boeing 737NG için ana bakım sözleşmesi imzaladı.

Pegasus Havayolları ve Lufthansa Technik Boeing 737NG uçaklarında üç C-Bakım için ana bakım sözleşmesi imzaladı. Bakımların Bulgaristan'ın Sofya şehrindeki Lufthansa Technik’te yapılacağı belirtildi.

Pegasus Havayolları Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Haybat, Lufthansa Technik firmasının 2012 yılı başından bu yana verdiği ana bakım hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi. Lufthansa Technik’in bakım fiyatlarına da değinen Haybat, hizmeti rekabet açısından son derece uygun bir fiyatla vereceği konusunda şirkete güvendiklerini kaydetti.

Lufthansa Technik Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Wolfgang Weynell de Lufthansa Technik ile Pegasus Havayolları arasındaki işbirliğinin ürünlerinin ne kadar rekabete uygun olduğunun kanıtı olduğunu söyledi.

Lufthansa Technik İstanbul İrtibat Bürosu Müdürü Fulya Türköz ise, "Lufthansa Technik Grubu, Bulgaristan ve Macaristan bölge merkezlerini de içeren ağıyla bölgedeki müşterilerin ihtiyaç duyduklarında güçlü bir destek sunacağız." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER