SON DAKİKA :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2014 Salı 16:08

Özel halk otobüsçüleri de fiyat indirdi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/ozel-halk-otobusculeri-de-fiyat-indirdi-1480566-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ozel-halk-otobusculeri-de-fiyat-indirdi-1480566-622x360.jpg
Özel halk otobüsçüleri de fiyat indirdi

Buna göre yarından itibaren kent kartla öğrenci 1 TL sivil 1.80 TL, para ile öğrenci 1.75 TL sivil ise 2 TL olacak.


Adana’da dolmuşlar ve Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüslerden sonra özel halk otobüslerinde de indirim yapıldı

    Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Niyazi Göğer, Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nca 29 Ekim’den itibaren belediye otobüslerinde yolcu taşıma ücretlerinde yapılacak indirimin, özel halk otobüslerinde de uygulanacağını açıkladı.

    Başkan Göğer açıklamasında, "Otobüsçü esnafı olarak zor durumdayız. Esnafımız ciddi anlamda zarar etmekteydi. 22 aydır zam almamıştık ve belediyemizden zam talebinde bulunduk. UKOME’den zam aldık. Esnafımız biraz da olsa rahatlamıştı. Aldığımız zam öğrenci yüzde 14, sivil yüzde 35 oranında olmuştu. Sivile uygulanan zammı halkımız fazla bulmuş olabilir. Belediye Başkanımız Hüseyin Sözlü’nün bilgisi dahilinde fiyat indirimine gidildi." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Dolar/TL son 1,5 ayın en düşük seviyesinde

SONRAKİ HABER

Bu numaraya dikkat!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.