ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 14:11

Nudo

Nudo

Noodle’ın lezzetini ve avantajlarını Moral Gıda güvencesiyle “ÖZDE Hazır Kıvırcık Erişte” ismiyle beğeninize sunuyoruz. Şimdilik “Domatesli”, “Tavuk-Soğanlı”, “Tavuk-Körili” çeşitleriyle karşınızda olan Özde Noodle’ı seveceğinizden eminiz.


NEDEN ÖZDE HAZIR KIVIRCIK ERİŞTE TÜKETELİM

Hazırlanması kolaydır, pratik bir üründür. Ambalajı açarsınız, içindeki baharat, yağ ve sebzeleri, yine aynı ambalajdaki eriştenin üzerine döker ve işaretli yere kadar sıcak su doldurursunuz. Sonra soğumasın diye yarım açtığınız kapağı 3 dakikalığına kapatırsınız. İşte bu kadar.

Nudo
Zaman tasarrufu sağlar. 3 dakika sonra kapağı açıp afiyetle özde kıvırcık eriştenizi yersiniz. Yemeğiniz hazırlanırken siz işinize devam edebilir ve hatta çalışmaya ara vermeden kolaylıkla özde hazır kıvırcık eriştenizi yiyebilirsiniz.

Yemekten keyif aldırır. Bizler yiyeceğimizi avucumuzda tutmaktan hoşlanırız. Ekmek arası yiyecekler, bardakta çorba, mısır, turşular, ambalajında bisküvi, cips vs. Bardakta Özde Hazır Kıvırcık Erişte yemek yemeyi sevdirecektir.

Temini kolaydır. Herhangi bir restoran bulup yemeğin hazırlanmasını beklemeniz gerekmez. İrili ufaklı bir çok marketten veya büfelerden satın alabilirsiniz.

Fiyatı uygundur. Yüklü hesaplar ödemeniz gerekmez. Kendinize ve sevdiklerinize çok makul fiyata çok güzel yemekler ısmarlayıp, harika sofralar donatabilirsiniz.

Nudo

Yemek saati kavramınızı değiştirir. İstediğiniz veya açlık hissettiğiniz an, saat kaç olursa olsun tüketebileceğiniz bir ürün. Sabah, öğle, akşam ve hatta gece hiç rahatsız olmadan, “Bu saatte yemek yenir mi” demeden dilediğinizce yiyebileceğiniz bir üründür Özde Hazır Kıvırcık Erişte.

Besleyicidir. Bir kasede hem çorba, hem erişte, hem sebze ve hem de tavuk eti tüketirsiniz. Böylece hem sıvı, hem karbonhidrat, hem vitamin ve hem de protein ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Doyurucudur. Midenizi hiç yormadan hatta onun seveceği bir tarzda açlığınızı giderirsiniz.


Hafiftir. Kolay yenilebilen bir üründür. Doyurucu olmanın yanında hiç sıkılmadan tüketirsiniz ve ancak 1 paket bisküvide olduğu kadar kalori alırsınız. Dengeli ve yeterli bir beslenme sağlamış olursunuz. (Besin değerlerini web sayfamızda görebilirsiniz.)

Nudo

Lezzetlidir. Kızartılarak kurutulan bir ürün olduğundan oldukça lezzetlidir. Kızartılmış bir ürün olmasına rağmen hiçbir şekilde yağ tadı almazsınız. Size sadece hoş tat, lezzet ve aroma kalır.

Su ihtiyacınızı karşılar. Türk sofralarında çorba hep önden gelir. Annelerimiz çorba içmediğimizde “iç de bağırsakların yumuşasın” diyerek sağlığımızı düşündüklerini gösterirler. Özde Hazır Kıvırcık Erişte’ye kattığınız sıcak su ile hem eriştenizi hem de çorbanızı hazırlamış olursunuz. İster ayrı ayrı ister birlikte tüketirsiniz.

Güvenilirdir. Moral Gıda olarak yaptığımız bu çalışmanın altına imzamızı gururla atarken buna ortak olacak yetkili imzaları da ilgilerinize sunarız. Özde Hazır Kıvırcık Erişte’nin HELAL Belgelendirmesi GİMDES tarafından yapılmıştır. Helal belgesinin kapsamı hakkında kamuoyunda eksik bir anlaşılma vardır. Ürünlerde kullanılan etlerin yanı sıra, sağlığa zararlı, İslam’a aykırı hiçbir madde veya uygulamanın olmaması gerekmektedir. Dolayısıyla HELAL Belgelendirme insan sağlığına önem atfettiğinden İslam dini mensubu olsun veya olmasın tüm insanlara hizmet etmektedir. Bizler de bu hassasiyetle Özde Hazır Kıvırcık Erişte’yi sizlere sunuyoruz.

MSG İçermez. Birçok ürünün ambalajında içindekiler bölümünde görebileceğiniz tat ve lezzet arttırmak için katılan Mono Sodyum Glutamat (MSG) yapay katkısını Özde Hazır Kıvırcık Erişte’de bulamazsınız. Böyle yapay katkılara ihtiyaç duymadan en özde tatları size sunuyoruz.

Hiçbir koruyucu katkı içermez. Yemeye başladığınızda bunu fark etmek zor olmaz. Buram buram doğallık kokar.

Hiçbir renklendirici, gıda boyası içermez. Doğal olmayan bir renkle konulduğu kabı dahi boyayan bu boyalara karşı tüketiciyi uyarırken Özde Hazır Kıvırcık Erişte’de hiçbir renklendirici kullanılmadığını, kullanılmayacağını beyan ederiz.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER