ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2016 Pazartesi 16:59

Novawood’a, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden İki Prestijli Ödül

Novawooda, Avrupa Gayrimenkul Ödüllerinden İki Prestijli Ödül

Ahşap sektörünün yenilikçi firması Novawood, yılın en önemli mimari ve gayrimenkul projelerinin yarıştığı European Property Awards’tan (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’ye iki ödül getirdi.


Novawood’a, Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nden İki Prestijli Ödül

Ahşap sektörünün yenilikçi firması Novawood, yılın en önemli mimari ve gayrimenkul projelerinin yarıştığı European Property Awards’tan (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) Türkiye’ye iki ödül getirdi. Türkiye’nin ilk ve en büyük thermowood üreticisi Novawood, Kısıklı’daki showroom’u ile katıldığı yarışmada, Retail Architecture “Yapı Mimarisi” ve Retail Interior “Mekan İç Mimarisi ” kategorilerinde iki ödüle layık görüldü.

 

Yapılarda doğal ve sürdürülebilir kaliteyi ön plana çıkaran thermowood’un dünyadaki 13 lisanslı üreticisinden biri olarak 54 ülkeye ihracat yapan Novawood, Londra ‘da düzenlenen ödül töreninde uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Ürünlerinde sergilediği yenilikçi anlayışı, Kısıklı’daki genel merkezinde yer alan showroom’da da yansıtmayı amaçlayan Novawood, Studio Vertebra tarafından tasarlanan alanı geçtiğimiz yıl içinde kullanıma açmıştı.

novawood showroom

Avrupa’nın sektördeki en prestijli ödüllerine layık görülmelerini değerlendiren Novawood Genel Müdürü Yakup Kayataş, “Müşterilerimizin yaşam alanları için ürün üreten bir firma olarak, bizim için de bir yaşam alanına dönüşen showroom’umuz ile bu ödülleri kazanmak çok gurur verici. Burası sadece bir satış alanından ziyade, uyguladığımız akustik çözümlerle aynı anda üç toplantı gerçekleştirebildiğimiz, bizim de günümüzün önemli bir bölümünü geçirdiğimiz bir alan. Müşterilerimizin yanı sıra iş ortaklarımızı da ağırladığımız showroom’umuzun en üst seviyede ödüllendirilmesi, gösterdiğimiz özenin karşılık bulması adına bizi çok mutlu etti.” ifadelerini kullandı.

 

İletişim: Yasemin Kavakçı
0216 545 66 82 / 0530 387 60 68
yasemin.kavakci@novawood.com

 

novawood ödül

novawood ödül 2

novawood 4

KAYNAK:
yazete.com
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER