ÖNE ÇIKANLAR :
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Kasım 2017 Pazartesi 23:23

Necati Şaşmaz’ın bilinmeyen diğer işi!

Necati Şaşmazın bilinmeyen diğer işi!

Necati Şaşmaz bilinmeyen işi Novawood ile yapı ve inşaat sektörü öncülerini bir araya getiren Paris BATIMAT 2017 fuarında ülkemizi temsil ediyor.


Sevilen oyuncu Necati Şaşmaz’ı bugüne kadar Pana Film’in sahibi, senarist ve Polat Alemdar olarak tanıyoruz. Avrupa dizi süreleri ile hesapladığımızda sekiz yüz bölüme yakın Kurtlar Vadisi dizi serisi performansının arasında bilinmeyen işi Novawood ile de Türkiye’yi sektöründe temsil ediyor.
 
 
Necati Şaşmaz’ın diğer işi olan Novawood, Orman ürünleri sektöründe, Avrupa normlarında üretim, pazarlama ve satış yapan bir Türk şirketidir.
 
Thermowood termal modifikasyon teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olarak, sektörde milli üretim konusunda gurur kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. En son teknoloji ile donatılmış tesislerinde, yıllık 18.000 m3 üretim kapasitesi ile ürünlerini; aralarında ABD, İngiltere, Fransa, İsviçre, Kanada, Almanya, İspanya, Japonya, Rusya, İran, Azerbaycan, Finlandiya, Çin Halk Cumhuriyeti, Hindistan ve Suudi Arabistan’ın da bulunduğu 57 ülkeye ihraç ediyor.
 
 
6-10 Kasım tarihleri arasında Paris’te düzenlenen yapı ve inşaat sektörlerini bir araya getiren BATIMAT 2017 fuarında ülkemizi temsil eden Novawood standı ilk günden ilgi ile karşılandı. 5 gün sürecek BATIMAT 2017 fuarında Novawood standına Necati Şaşmaz ve ekip arkadaşları temaslarda bulunuyorlar.
 
KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER