ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
EKONOMİTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 12:40

Naksan Plastik full HD baskı imkanına kavuştu

Naksan Plastik full HD baskı imkanına kavuştu


Naksan Plastik, flekso baskı tekniği konusunda Full HD In Line UV klişeyi bünyesine katarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Fleksonun her geçen gün beklentileri daha iyi karşılayan bir baskı tekniği haline geldiğini belirten Naksan Plastik Baskı-Cast Fabrika Müdürü İsmail Sözeri, “Daha önce yine son teknoloji Dijital Flekso klişe sistemini kullanıyorduk. Yeni yapmış olduğumuz yatırımla inline UV2 sistemini de bünyemize kattık. Bu son teknolojik sistemle birlikte aynı klişe üzerinde hem zeminlerde daha doygun zemin baskı hem de açık tonlarda daha hassas nokta değeri elde edilen bir kaliteye ulaşacağız.” dedi.

Full HD In Line UV klişenin ilk defa geçtiğimiz yıl Drupa Fuarı'nda sergilendiği bilgisini veren Sözeri, “Naksan Plastik olarak Türkiye’de tek bizde olan bu sistemle flekso baskı konusunda en iyi değerlere ulaşacağız.” diye konuştu.

In line UV Full HD dijital sisteminin klişe üretiminde gelinmiş son nokta olduğunu ifade eden Sözeri, “Makinada verilen son poz, programlar ve yeni optik lazerle fiziksel olarak çok daha iyi tram noktaları ve daha yüksek mürekkep transferi sağlamaktadır. Bu sayede flekso baskı konusunda çok daha iyi sonuçlar alacağız.” şeklinde konuştu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER